Seberozvoj je velmi důležitý a to především v období po rozchodu, proto jsem na tuto stránku vložila zajímavé odkazy na další možnosti seberozvoje. Já sama se ráda dále rozvíjím a hledám způsoby, jak být lepším člověkem a cítit se lépe. Proto, když mě něco zaujme, ráda se o to dělím s dalšími lidmi.


Online transformační program BOHYNĚ LÁSKY

Tento 6ti týdenní transformační program Vám pomůže změnit svoji energii tak, abyste ji vysílala do světa kolem sebe a přitahovala k sobě nejenom muže, ale i situace a události, po kterých toužíte. Naše chování a naše vnitřní pocity ovlivňují lidi kolem nás. Pokud máte nízké sebevědomí a necítíte se silná, krásná a dostatečná, taková jako jste, pak tuto energii vyzařujete do svého okolí. Jako výsledek pak přitahujete muže, kteří Vás nemilují tak, jak byste si zasloužila a nebo Vás dříve nebo rychleji opustí.

Díky tomuto programu, který je zaměřen nejenom na získání většího sebevědomí a na lásku sama k sobě, ale celkově zvyšuje Vaše vibrace a Vaši přitažlivost pro muže, ale i lidi všeobecně. Během 6ti týdnů se Vaše vnímání sebe samé změní k nepoznání, a tak změníte i to, jak Vás vidí ostatní. Více informací o programu najdete ZDE.

 

Tištěná kniha (ne)jen pro ženy Alfa bohyně

V roce 2016 jsem napsala knihu o své životní cestě, od bolestivého rozchodu až po silnou a sebevědomou Bohyni a ženu, která vybudovala úspěšné podnikání od nuly až po šestimístné cifry.

Chci, abyste věděla, že v životě můžete mít naprosto vše, po čem Vaše srdce touží. Neexistují žádná omezení a jediné limity, které Vám mohou bránit v životě, o kterém sníte, jsou jen ve Vaší mysli.

Společně se podíváme na to, jak naše mysl ovlivňuje náš život a ukážu Vám, jak začít měnit svá vnitřní nastavení tak, abyste se stala zářivou sebevědomou Bohyní, která se miluje taková jaká je.

Stáhněte si ukázku z knihy TADY >>

Online program Harmonizace čaker

Věděla jste, že Vaše čakry, energetická centra, ovlivňují Váš partnerský život? A nejenom to. Čakry mají vliv na všechny oblasti našeho života.

Každý člověk je obklopen elektromagnetickým polem, kterému říkáme aura. Toto pole je energie kolem našeho těla.

Jak zharmonizovat čakry a jakou oblast má každá čakra na starosti se dozvíte v programu Harmonizace čaker, který můžete následovat z pohodlí svého domova. Více informací se dozvíte ZDE >>

.