Seberozvoj je velmi důležitý a to především v období po rozchodu, proto jsem na tuto stránku vložila zajímavé odkazy na další možnosti seberozvoje. Já sama se ráda dále rozvíjím a hledám způsoby, jak být lepším člověkem a cítit se lépe. Proto, když mě něco zaujme, ráda se o to dělím s dalšími lidmi.

Online transformační program BOHYNĚ LÁSKY

Tento 6ti týdenní transformační program Vám pomůže změnit svoji energii tak, abyste ji vysílala do světa kolem sebe a přitahovala k sobě nejenom muže, ale i situace a události, po kterých toužíte. Naše chování a naše vnitřní pocity ovlivňují lidi kolem nás. Pokud máte nízké sebevědomí a necítíte se silná, krásná a dostatečná, taková jako jste, pak tuto energii vyzařujete do svého okolí. Jako výsledek pak přitahujete muže, kteří Vás nemilují tak, jak byste si zasloužila a nebo Vás dříve nebo rychleji opustí. Díky tomuto programu, který je zaměřen nejenom na získání většího sebevědomí a na lásku sama k sobě, ale celkově zvyšuje Vaše vibrace a Vaši přitažlivost pro muže, ale i lidi všeobecně. Během 6ti týdnů se Vaše vnímání sebe samé změní k nepoznání, a tak změníte i to, jak Vás vidí ostatní. Více informací o programu najdete ZDE.

Motivační audio CD HLADINA ALFA

CD Jitky Ševčíkové, díky kterému můžete dosáhnout tělesného a duševního uvolnění. Techniky na CD můžete použít zejména na: zvládnutí stresu, zbavení se nespavosti a migrén, vnesení větší harmonie do rodinného a pracovního života, výrazné zlepšení paměti a soustředění, posílení sebedůvěry a sebevědomí, dosažení lepšího zdravotního stavu, vitality, tělesné a duševní rovnováhy, rozvíjení tvořivosti a intuice. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte SEM.

Online škola sebelásky: MÁM SE RÁDA

5-ti týdenní online škola Lucie Kolaříkové podporuje ženy a dívky každého věku: aby navázaly se sebou vztah, aby samy sebe co nejvíce vnímaly, aby na sebe braly ohled, aby o sebe pečovaly, aby se zkrátka měly rády a dobře. Cílem je podpořit ženy v sebevědomí a sebeúctě, které skrze tento program snadno rostou. Více info ZDE.

Online program Přijímám svůj strach

Program Lucie Kolaříkové na téma Přijímám svůj strach učí ženy pracovat se svým strachem a udělat z něj svého pomocníka. mnohým ženám strach komplikuje život, omezuje je, nebo dokonce paralyzuje. Právě pro tyto ženy je program určen. Program probíhá online.

Online program Cesta spokojené ženy

8 skvělých žen předává po 8 týdnů v online programu své životní znalosti a zkušenosti, jak v sobě probudit ukrytý ženský potenciál a jak se díky tomu stát spokojenou a zářivou ženou, která žije naplněný život.

5 zásadních chyb cover