První pomoc při rozchodu

Příspěvek vložil/a dne Dub 18, 2014 kategorie Novinky Žádné komentáře

Jak to tak na jaře bývá, teploty se často střídají. Díky aprílovému počasí jsem ulehla s nachlazením. No a začala přemýšlet, jak se vykurýrovat a jaký lék bude nejúčinnější. Potřebovala jsem prostě první pomoc.

U nachlazení je to jednoduché, máme ho všichni několikrát do roka a tak první pomoc v tomto případě je každému jasná: klid a teplo, acylpyrin nebo palaren, případně nějaké to kloktání a za pár dní jsme zase fit.

No jo, ale co takové bolavé srdce, jaká je ta správná léčba? Zde už to tak jednoduché není a hlavně těch zkušeností už je méně. Jak se tak potím a kurýruju z mého chraptění, říkám si, že Vy teď potřebujete rychle první pomoc, proto jsem Vám takovou prvotní nezbytnou medicínu nahrála na video. Přehrát si jej můžete na tomto odkazu: První pomoc po rozchodu

Nezapomeňte, že u každé nemoci či trápení je důležité vědět, jaká je ta správná medicína a znát postup léčby. Hojení pak jde mnohem lépe a rychleji. Pokud přidáte i vhodnou rekonvalescenci, jste brzy jako nový člověk a Váš problém je vyřešen. Tu prvotní první pomoc najdete v tomto videu. No a tu správnou medicínu pro rekonvalescenci pak v mém eBooku a bonusech.

Krásné čtení 🙂

 

Comments are closed.

.