6 kroků, jak ho získat zpět

Příspěvek vložil/a dne Bře 15, 2014 kategorie Novinky Žádné komentáře

Právě jste se rozešla se svým přítelem a nevíte co dál? Jeho rozhodnutí Vás nepříjemně zaskočilo a Vy nechápete, co se stalo a       přemýšlíte nad každou větou, kterou jste v posledních týdnech řekla, abyste našla ten pravý důvod a mohla dát vše do pořádku?

Jsem ráda, že Vám mohu podat první pomocnou ruku a Vy si od dnešního dne můžete zakoupit na českém trhu zcela ojedinělý eBook a než uděláte jakýkoli krok, který by Vás později mohl mrzet, máte nyní možnost zjistit, co se vlastně stalo a jaké jsou možnosti, pokud svoji lásku nechcete ztratit navždycky.

Ztráta partnera nemusí být definitivní. Je ale velmi důležité, jak se v následujícím období budete chovat. Pokud Váš vztah trval již nějakou dobu a nejedná se o krátkodobou známost, existuje velká šance, že se k Vám Váš partner bude chtít opět vrátit. Je ale důležité pochopit, co se v něm děje a hlavně mít plán. Bez toho to prostě nepůjde.

Pokud Vám na Vaší lásce záleží, musíte vynaložit určité úsilí, aby se k Vám chtěl vrátit zpět. Emoce jsou tak silným nástrojem, že mohou být naším přítelem, ale i nepřítelem.

My ženy jsme mnohem emotivnější než-li muži  a hlavně jsou pro nás vztahy na prvním místě, a to je právě i ten důvod, proč tento eBook směřuji především ženám, které většinou disponují schopností empatie a zájmem pochopit danou situaci a postavit se jí čelem. Nechci tím samozřejmě říci, že muži po rozchodu nic necítí a jdou okamžitě dál nebo že by pro ně vztahy nebyly důležité. Nicméně jejich chování je většinou zcela odlišné, než-li chování ženy, a proto mnoho žen jeho obrat v chování a náhlé ochladnutí vůbec nechápe a následně se dopouštějí mnohých chyb. Pokud ale pochopíte, co se v něm děje a proč, pak si ušetříte další a hlubší rány, které se pak i hůře hojí.

Jsem ráda, že právě já mohu být Vaší virtuální kamarádkou, která velice dobře ví, čím právě procházíte a věřím, že z tohoto rozchodu vyjdete jako vítěz a ne jako poražený. Navíc, pokud jste ve vztahu spokojená a žádná hrozba rozchodu se na obzoru neobjevuje, pak věřím, že díky těmto poznatkům případný rozchod ani nepřijde, pokud to ovšem nebude vaše vlastní rozhodnutí.

Přeji Vám příjemné čtení a dlouhý plnohodnotný vztah.

Eva

Comments are closed.

.