Kate a William – rozchody známých osobností

Příspěvek vložil/a dne Kvě 28, 2014 kategorie Žádná Kategorie Žádné komentáře

I takovým známým osobnostem, jakými jsou britský princ William a jeho nynější žena Kate, vévodkyně z Cambridge, občas zaskřípe zdánlivě zcela harmonický vztah. Není to zase tak dávno, kdy se pár snů Kate a William rozešli. Všechny nás to zcela překvapilo, vždyť to byl takový snový pár.

Pokud nevíte, co náseledovalo, pak čtěte dál ….

Kate sice byla určitě smutná a zklamaná, že jí její pohádkový vztah nevyšel. Nicméně si zachovala svoji hrdost a pokračovala dál ve svém životě, jako by se nic zvláštního nedělo.

Věnovala se svým koníčkům, scházela se se svými přáteli a jako každá mladá žena si užívala života plnými doušky. Mimo jiné přestala Williama zcela kontaktovat, dokonce se před ním nechala zapírat a vyhýbala se jeho telefonátům. Jinými slovy nastolila bezkontaktní období.

Po nějakém čase ji začal William postrádat, začala mu nesmírně chybět. Volal jí a nadbíhal. Hrdá Kate o něm ale nechtěla nic slyšet a žila si dál. Pokud s ním mluvila, pronesla jen pár slov. Rozhodně mu nenadbíhala, nekontrolovala telefon ani emailovou schránku. Její život na něm nazávisel. Vysílala tak dostatečně silnou energii, že si je vědoma své vlastní jedinečnosti a žádné princátko ke svému štěstí nepotřebuje. A co se dělo dál?…. to už je nám všem známé. Pohádka měla své pokračování a šťastný pohádkový konec. William si uvědomil, že by o ni mohl přijít nadobro a byl ochoten udělat cokoli, aby měl takovou ženu zpět po svém boku a patřila jenom jemu.

Zazvonil zvonec a pohádky je konec….

Ve světě známých osobností se ale takovýchto párů najde více. V poslední době se takto rozešli na příklad i Václav Noid Bárta a jeho přítelkyně. Po nějakém čase se dali opět dohromady a společné plány do budoucnosti s miminkem na cestě na sebe nedaly dlouho čekat.

Šťastné návraty nejsou výsadou králů a známých osobností. Každým dnes se k sobě navrací lidé, kteří  jen potřebovali čas uvědomit si své priority.

 

Comments are closed.

.