Jak ztratit muže snadno a rychle – 1. část

Příspěvek vložil/a dne Čvn 05, 2015 kategorie Žádná Kategorie Žádné komentáře

beautiful_young_girl_206702

Jste krásná, milá, štíhlá, chápající,…. Máte pocit, že máte všech pět P. Tak proč od Vás utekl další muž?

Máte sklon o muže „pečovat“? Řítíte se do maléru. Muž nepotřebuje Vaši mateřskou péči, i když se to u některých tak může zdát.

Muž touží po milence, kamarádce a partnerce v jednom. Nepotřebuje pečovatelku a už vůbec nepotřebuje druhou matku, která je tak milující a starostlivá, že mu nedovolí ani ukrojit si chleba, aby se nezranil.

Ano, trochu přeháním.

Ale popravdě, nepřeháníte to někdy s přílišnou péčí tam, kde to vůbec není nutné?
Váš muž je dospělý člověk, nepotřebuje mít na stole každý den teplou večeři. Rozhodně nepotřebuje, abyste po něm sbírala špinavé prádlo po celé ložnici a žehlila mi i ponožky.

A pokud takovou přehnanou péči opravdu potřebuje, pak byste si měla vztah s ním opravdu promyslet. Chcete mít doma o jedno dítě navíc nebo chcete rovnocenného partnera, který pomůže třeba i v kuchyni, když je potřeba?

Ženy mají vrozené mateřské pudy a mají potřebu dávat lásku a o někoho pečovat. Často se stává, že pokud žena nemá ještě děti a překypuje láskou, snaží se pro svého muže udělat první poslední. A je dost možné, že si to ani neuvědomuje. Své potřeby často odsouvá do pozadí, protože je správné, když se stará nejprve o všechny okolo, v tomto případě svého partnera, a pak teprve myslí sama na sebe.

Milé ženy a dívky, OMYL!

Přílišná péče Váš vztah zničí. Muž, který možná ze začátku tuto péči ocení, se časem buď unudí k smrti nebo naopak zpohodlní tak moc, že budete nešťastná Vy. Ani jedno není v pořádku.
Chcete-li vedle sebe muže, který Vás bude milovat a RESPEKTOVAT, pak musíte především respektovat a milovat sama sebe.

Často mají sklony k přehnané péči také ženy s nízkým sebevědomím. Ty jsou mnohem více naučené dávat lásku všem ve svém okolí, ale tomu nejdůležitějšímu člověku v jejich životě, tedy sami sobě lásku dát neumějí.

Pokud nechcete svého partnera svojí přehnanou péčí unudit k smrti nebo v něm zcela udusit veškerou vášeň, pak s tím rychle přestaňte.

Milujte muže, važte si ho, ale nepečujte o něj jako o malé dítě. A nezapomínejte vážit si a milovat hlavně sama sebe. Sebeláska a sebepřijetí z Vás udělá magnet na muže. A to nejen na ty nové, kteří se objeví, ale také na ty, co Vás opustili.

A pokud nevíte, jak získat sebevědomí, připravuji pro Vás online program, který z Vás udělá jednoznačně ženu, která bude přitahovat muže jako Bohyně lásky.

Pokud se Vám nechce čekat, než program spustím, plánuji jej zhruba od půlky července, pak si se mnou můžete domluvit individuální koučink.

Sebevědomí je přitažlivé. Pracujte na něm, vyplatí se Vám to.

Chcete vědět, jaké další chyby ženy ve vztazích dělají? Přečtěte si eBook 6 kroků, jak ho získat zpět. Nikdy není pozdě poučit se z chyb.

Comments are closed.

.