Naše realita – existuje jen ta jediná, kterou vidíme?

Příspěvek vložil/a dne Led 11, 2015 kategorie Žádná Kategorie Žádné komentáře

Svět kolem nás, to co vidíme, slyšíme, to, čeho se můžeme dotknout. Tomu říkáme realita. Co je to ale realita a je opravdu tak reálná a daná? Před dnes již 8mi lety jsem se vydala na cestu Tajemství. Již dříve mě fascinovaly věci mezi nebem a zemí a kniha a film Tajemství mi otevřely nové brány, které byly pro mne dosud nejen nepoznanané, ale i nemožné.

Od doby, co jsem si přečetla Tajemství a shlédla film uplynulo spoustu času a já mezitím zhmotnila spoustu svých přání. Pak se ale stalo něco, co jsem nečekala, mé sny, které již byly v mé nové realitě, se zhroutily a rozpadly na prach, ze kterého vznikly. A já se začala pídit po vysvětlení, jak je to možné, proč já, proč se mi tohle děje a proč jsem tam kde jsem byla před lety nebo spíš ještě hůř než tam, kde jsem byla? Proč na mne někteří idé reagují tak, jak reagují? Proč se mi dějí stále ty samé věci.
Chci toho tolik? Milujícího partnera, trochu peněz navíc, vlastní bydlení a trochu toho štěstí?

V nejtěžších chvílích svého života jsem se vrátila zpět ke knihám, ke knihám, které mi před pár lety pomohly získat život snů, pro holku z vesnice neuvěřitelný úspěch. Londýn, partner mých snů, skvělé vztahy s rodinou, život v centru hlavního města. A teď? Další kopance a šrámy a jako by se mi některé situace periodicky opakovaly. Tajemství mě vrátilo zpět do mé rovnováhy, ale co dál? Jak se vrátit tam kde jsem byla a kde se mi tak líbilo nebo ještě lépe, jak být opravdu šťastná a to své štěstí si udržet?

Odpověďi jsem našla mimo jiné v hypnóze. Více o hypnóze se můžete dozvědět ZDE. Začala jsem se zabývat vědomím a podvědomím a celkově naší realitou, ve které žjeme a více než kdy dříve jsem začala chápat, jak si můžeme utvářet svůj vlastní život pomocí své vlastní mysli, pomocí toho největšího a nejdůmyslnějšího počítače v tomto světě, který byl kdy stvořen. Tento počítač má každý z nás, měl ho i Einstein, Edison, Ford, Baťa. Všichni velcí myslitelé světa měli jedno spolčené s námi všemi, a to je naše mysl. Naše mysl je mnohem větší a mocnější než si mnozí lidé uvědomují a i ti, kteří již objevili její skryté možnosti, díky nimž si můžeme vytvořit svět podle našich představ, i ti ji chápou jen z velmi malé části.

Fascinuje mě scifi a vždy tomu tak bylo. Ale to, co je pro nás v naší době zcela běžné a normální, bylo ještě před pár lety pro naše rodiče či prarodiče scifi. Vše, co v našem životě existuje bylo zprvu jen myšlenkou, která se zrodila v něčí mysli, a pak někdo tuto myšlenku zhmotnil, uskutečnil ji a my ji dnes používáme jako běžnou a normální věc.

Kniha Tajemství je vstupem do světa neomezených možností, ve kterém žijeme a je jen takovou pootevřenou brankou, do které někdo vstoupí a začne prozkoumávat další a další zdroje, které ho vedou k vysněnému životu. Někdo do ní nahlédne a zhrozí se, jak si někdo může myslet, že něco takového by mohla být pravda a zase rychle odejde. A někdo třetí si těch pootevřených dveří ani nevšimne, není na to připraven, jeho vnímání není na takové myšlení a objevování připraveno. A to je v pořádku. Všichni jsme na cestě naším životem a všichni jsme v jiné části a tak je to v pořádku. Stejně jako u rozchodu dvou bytostí, někdo je připraven žít nový žiovot, jinému trvá déle než se posune dál a třetí nastoupí cestu hledání sama sebe, aby se stal silnějším a moudřejším a vidí rozchod jako příležitost. Příležitost k poznání sebe samého a příležitost k něčemu mnohem lepšímu a krásnějšímu, buď s tím samým partnerem nebo třeba i s někým lepším. Prostě se rozhodne jít cestou poznání. Ať jste na své cestě v jakékoli její části, je to naprosto v pořádku. Pokud jste o zákonu přitažlivosti neslyšeli nebo si myslíte, že je to další „blbost“, je to naprosto ok, je to váš svět a vaše realita a každý vnímáme svůj svět jinak.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví nebo jen hledají další pootevřené dveře za novým poznáním, jsem připravila nové stránky, které se tomuto tématu věnují a kde budu přidávat více příspěvků a už se na to moc těším. Těším se na to, že si společně budeme vytvářet naše světy a budeme žít šťastnější a plnohodnotnější životy.

www.lawofattraction.cz

cover

 

Na těchto stránkách naleznete můj nový eBook „Přitáhněte si do života lásku“, který nabízí zcela jiný pohled na to, jak si do života můžete přitáhnout nového partnera nebo i specifickou osobu. Já věřím, že jeden druhého ovlivňujeme a že náš vnější svět je odrazem toho našeho vnitřního. Tedy že změníte-li sami sebe, své vnímání světa, pak se zákonitě změní i vaše okolí, váš svět.

Do budoucna zde také najdete nabídku koučinku šitého přímo na zákon přitažlivosti, tedy koučinku, který vám pomůže dosáhnout splnění vašich snů efektivněji a snáze. Nyní jej nabízím jen v rámci bonusu k novému eBooku.

“Přitáhněte si do života lásku”

Ať věříte čemukoli, důležité je věřit sám sobě a proto vám chci také popřát krásý nový rok 2015 a věřím, že se vám splní všechna přání a sny!

Comments are closed.

.